Slovensko je okupovaná krajina, Fico je predseda kolaboračnej vlády

Autor: Milan Krajniak | 11.9.2013 o 19:01 | (upravené 11.9.2013 o 19:08) Karma článku: 27,03 | Prečítané:  8455x

Predseda kolaboračnej vlády okupovaného Slovenska Fico kedysi vyhlasoval, že Slovenská republika nie je právny štát. Dnes je to oveľa horšie a o dve slová kratšie: Slovenská republika nie je. Slovensko dnes nie je republikou, suverénnym štátom, v ktorom vládnu občania. Slovensko je okupovanou krajinou, v ktorej si okupanti dosadili vlastnú vládu, ktorá s okupantami kolaboruje.

V roku 1968 nás obsadili Rusi, dosadili si Husáka a ten nám do roku 1989 akože vládol. Ale aby vládol tak ako Rusi chceli, nechali tu svoju armádu, aby sa náhodou “nepomýlil”.

V roku 1989 sme Husáka zvrhli a v roku 1991 odišiel z vtedajšieho Česko-Slovenska posledný okupačný ruský vojak. Mysleli sme si, že sme už slobodní.

Predstavme si, že vtedy, v roku 1991, slovenský občan X s úľavou zaspal.

V septembri roku 2013 sa občan X zobudil a s prekvapením zistil:

 1. Pri rozhodovaní o SPP, najväčšom strategickom podniku Slovenska, nepripravoval materiál do vlády jej minister, ale finančná skupina, ktorá dostala od tejto vlády najlukratívnejšie časti SPP, a teraz od nej štát “kupuje” najzadĺženejšiu časť SPP.
 2. Rokovanie vlády prebieha tak, že finačná skupina na svojom počítači pripraví materiál a pošle ho na ministerstvo, aby ho minister dal vláde na formálne schválenie.
 3. Vláda materiál formálne schváli.
 4. Marcel Klimek, podpredseda hnutia NOVA na to príde, a následne to s predsedom hnutia NOVA Danielom Lipšicom zverejní na tlačovej konferencii.
 5. Finančná skupina prizná, že materiál pripravovala, a vyhlási, že je to predsa normálne, veď sa jej materiál týka, keďže najlukratívnejšie časti SPP už vďaka Ficovej vláde väčšinovo vlastní (ale dlhov by sa ešte rada zbavila - pozn. autora blogu).
 6. Obyvateľov Slovenska, ktorých sa to najviac týka, sa ani vláda ani finančné skupiny na nič nepýtali.

Prekvapený čerstvo zobudený občan X si z toho vyvodí niekoľko záverov:

 1. Ruských vojsk sme sa síce v roku 1991 zbavili, ale naša vláda opäť nerozhoduje sama, ale tak, ako jej niekto nadiktuje.
 2. Neokupujú nás už zahraničné vojská ale naši vlastní veľkopodnikatelia a finančné skupiny (občan X sa rýchlo naučil surfovať po internete a načítal si Gorilu a iné fajnovosti)
 3. Slovensko sa delí na tri skupiny obyvateľov: Okupantov, ktorí vládnu. To sú finančné skupiny a veľkopodnikatelia. Kolaboranti - to sú tí, ktorí sú dosadení okupantami a tvária sa, že akože vládnu. Kolaboranti majú z toho, že hrajú túto hru, samozrejme svoje výhody. Zvyšok Slovenska tvoria poddaní, ktorí sú na to, aby platili dane a okupanti za pomoci kolaborantov mohli ďalej drancovať krajinu.

Občan X sa chviľu zamyslel a povedal si:

 1. Tú revolúciu z Novembra 1989 bude treba dokonciť.
 2. Musíme vyhnať okupantov zo Slovenska a potrestať kolaborantov, ktorý s nimi kolaborujú.
 3. A keď to urobíme, nesmiem už znovu zaspať. Aby som nebol potom prekvapený.
A ja k tomu dododávam: Slovensko, do toho!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Stovkám ľudí nedali výplaty, konatelia agentúry sú vo väzbe

Stovkám ľudí - Srbom, Ukrajincom aj Slovákom z okolia Trnavy – nevyplatili zárobok.

Dobré ráno

Dobré ráno: Fico sa chce vrátiť, preto útočí na médiá

Predseda Smeru chce opäť sprísniť tlačový zákon.

Komentár Zuzany Kepplovej

Marrákeš nekončí, Marrákeš trvá

Na nevyplatených Srboch by nám malo záležať.


Už ste čítali?